Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyit illik adni?

Mennyit illik adni?

Figyelt kérdés

Ha olyan magánorvoshoz járnál akinél nincs árlista hanem annyit adsz amennyit tudsz vagy gondolsz ti mennyit adnátok?

Például egy nőgyógyász akinél kérsz egy rákszürést illetve hpv szűrést, esetleg ha valami gond van ir fel gyogyszert.



dec. 5. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Inkább SZTK-ba járok, nem telik arra, hogy az amúgysem szegény orvosok zsebét keményre tömködjem.
dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Én 20.000ft-ot szoktam. Szerintem manapság sajnos ennyi a reális. Ha kevesebbet adok, furán néznek rám. Nekem meg ennyit megér évente az egészségem.
dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen én is ott körül gondoltam.

Jelzem nem a főváros!

Az első válaszolónak szeretném írni hogy mindenki maga dönti el, mint ahogy a 2-es is írta nekem is megér ennyit az egészségem, és az hogy ne úgy bánjanak velem mint egy darab szarral az SZTK-ban, persze tisztelet a kivételnek tudom hogy vabnak jó és kedves orvosok ott is.

dec. 5. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Kettes vagyok! Ezért aki lepontozott, nagyon tudom sajnálni,, hogy évente nem futja neki egy 20-as arra, hogy egy szűrésre elmenjen. Gondolom azért a cigi az minden nap megvan, az meg ki lehet számolni mennyi egy évben.....
dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es, miért kellene BÁRMIT adni egy ingyenesen is elvégzendő vizsgálatért???
dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem kell, itt nem is arról van szó

Aki sztkba megy az menjen aki maganba az meg menjen maganba😊 itt az volt a kerdes hogy mennyit illik adni ha valaki maganba megy es nincs arlista.

Egyébként sokan a bánásmód miatt mennek magánba illetve rugalmasak az orvosok idopont tekintetében és jó esetben nem kell fél napokat a rendelőben ülni😊

dec. 6. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Rákszűrés van az SZTK-ban is, nem kell ahhoz magán orvos. Meg miféle magánrendelés az, ahol nincs árlista?
dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös! Azért , mert ott emberként bánnak velem. Az sztk-ban meg mintha nyűg lenne nekik megcsinálni. Szóval nekem az emberi bánásmód ér ennyit. Lehet újra lepontozni, ha ez elégít ki téged!
dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!