Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izzadás ellen valami?

Izzadás ellen valami?

Figyelt kérdés
Nagyom durván izzadok, legyen +30 fok vagy akár -5. Már amint felveszem a ruhám érzem, hogy elkezdek izzadni. Kb mire elhagyom a házat reggel, le is izzadok. Próbáltam már rengeteg féle izzadásgátlót, dove, nivea, rexona, fa... Egyik sem volt igazán hatásos. Rendesen mosakszom, szörtelenítek. Kellemetlen tud lenni, és nagyon sok ruhám is tönkre ment már, mert párszor felveszem és szinte már kuka is az izzadságfolt miatt. És még a legvéknyabb anyagú felsőben is képes vagyok leizzadni. Valaki nem tud valamit ami segítene?

dec. 8. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább menj orvoshoz, mert ez többféle komoly betegség tünete lehet
dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Igazából lehet ilyen típus vagyok, mert tini korom óta küzdök ezzel. Csak jó lenne rá egy megfelelő termék, ami legalább pár óráig hatásos lenne.
dec. 8. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Solutio antisudorica 2 naponta egyszer kell bekenni kb egy vattával, ha lehet gumikesztyűvel, és vigyázz, hogy szembe ne menjen, ne lélegezd be miközben kened, mert szemet, torkot kiszáritja, ha lehet, addig vegyél fel maszkot!
dec. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Először is a szőrt ne borotváld.

Másodszor bőrgomba-kezdet ellen Canesten és Mycosid hintőpor.

dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!