Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Testszag ellen természetes...

Testszag ellen természetes megoldás?

Figyelt kérdés

Régóta küzdök vele, hogy ha megizzadok, nincs jó szagom és ezt sajnos már jelezték is felém. Voltam orvosnál is, de azt mondja, hogy minden rendben van. A hormonjaimban és a vérképemben sincsen eltérés. Minden értékem tökéletes. Évek óta vegán vagyok, azzal egy keveset javult a helyzet, de nem oldódott meg.


A hagyományos izzadásgátlókat nem kedvelem, mert úgy gondolom, hogy a szervezetnek szüksége van az izzadásra a méregtelenítéshez. És nem is izzadok sokat, csak a szaga nem kellemes.

Mit tehetnék?



2023. szept. 8. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Néha fürdés?
2023. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ja, ha nem használsz dezodort akkor ne csodálkozz. Az összes ilyen hippi dezodormentes egyén iszonyú büdös szokott lenni, rögtön tudom, hogy milyen elveket vallanak.
2023. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vegyél olyan dezodort ami alumínium mentes
2023. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A fèlreèrtèsek elkerülése végett: napi 2x fürdök (ha edzek 3)

Ès dezodort használok, csak olyat ami kizárólag természetes anygokat használ. Illetve nem az izzadást gátolja, hanem a szagokat semlegesíti. Vagyis nem eléggé sajnos.


Amúgy pedig nem vagyok hippi, csak volt már a családomban néhány rákos megbetegedés és ennek tükrében azt gondolom, hogy a természetes anyagok használata elönyösebb a szervezet számára.

2023. szept. 8. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Kovetkezo a helyzet. Mindaddig budos maradsz, amig nem adod fel az elveidet.

BBC World Service-en hatvan perces musor jarta korul tudosokkal, miert nem igaz, hogy akar az aluminium-tartalmu, akar mas izzadasgatlok karosak lennenek.

Sajnalom, budos vagy. Ha nem lepsz.

2023. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz? Akkor mennyire izzadsz meg és normál esetben mennyire?
2023. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Edzőterembe szoktam járni meg időnként futni. Olyankor nyilván eléggé megizzadok, de csak úgy normális napomon nem vagyok az a kifelyezetten izzadós fajta.
2023. szept. 9. 07:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónát használok golyós dezodor helyett, bár ez sem mondható termèszetes megoldásnak.
2023. szept. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd a vegán az jól tesz a szervezetnek.

Biztos hogy attól vagy olyan szagú amilyen.

Az ember mindenevő év ezredek óta amióta meggyártottak bennünket.

Ezért bármit akarsz rá erőszakolni, abból csak rosszul jössz ki, meg a többi si.

Lehet gyártani a jobbnál jobb elméleteket és belehet magolni a sok hazug reklámot de nem lesz jobb vele senki.

2023. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a hús szagát se bírom, nekem mondhatod.
2023. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!