Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyben sok fehérvérsejt?...

Hüvelyben sok fehérvérsejt? Mit jelent ??

Figyelt kérdés

dec. 8. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Hogy túl sokat foglalkozol magaddal, a képzelt betegségeiddel.
dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy, de nem gondolnám , hogy ilyen stílusban kéne írni
dec. 8. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Fertőzésre utalhat.
dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vaginitis vagy cervicitis lehet, ha sok. De úgyis dokihoz kell menni ezzel, majd megmondja mi a valós oka.
dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam és Betadinos hüvelykúpot kaptam rá de úgy, hogy még nem volt meg a tenyésztés , erre ez jó lehet ?? Köszönöm
dec. 8. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Az mindegy, mert a tünetek alapján is lehet következtetni erre és bajod akkor sem lenne, ha nem lett volna ez a tenyésztés eredménye. Egyébként meg jó lehet ezekre a problémákra, szóval nyugi, minden rendben lesz.
dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a szép szavakat csak már egy kicsit sok tud lenni, elég rég ota szenvedek és nagyon soha nem tenyesztet ki semmi csak ez vagy hogy kóros flóra. Annyi mindent használtam és soha nem jó semmi. Köszönöm
dec. 8. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!