Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tarivid-richter jo ha...

A tarivid-richter jo ha nitrit, az uledekben feherversejt bakterium es a feherjeben h.nyom van a vizeletben?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem vagyok felfazva, juliusban meg augusztusban voltam. Most kellemetlen erzesem van lent, amiota tudom, hogy ez van a vizeletben... Szerintem pszichesen faj, mert tudom, hogy nehany honapja milyen rossz volt. Bevettem mar mannoz port, sok C vitamint es tozegafonya teat is iszom. Van itthon egy doboz tarivid-richter, azt bevegyem? Nogyogyaszhoz jovoheten tudok menni
2020. szept. 15. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be antibiotikumot orvosi javallat nélkül. Nőgyógyászhoz sem kell menned, minek!? A vízelet vizsgálatot végző orvossal beszéld meg, hogy mit javasol, gondolom ez a háziorvosod.
2020. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nogyogyaszhoz eleve mennek, mert fajnak a melleim. A haziorvosom telefonon annyit mondott, hogy elmulik, en viszont nem vagyok nyugodt
2020. szept. 15. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nem cukorka, azzal, hogy össze-vissza bekapkodod, csak azt akadályozod meg, hogy amikor valóban kell, akkor hasson. Eleve nem lehetne otthon ilyesmi csak úgy elfekvőben. Ha az orvos nem javasolt kezelést, akkor igyál sokat, az segít a húgyutakat kimosni.
2020. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindig is sokat ittam, de ugy gondolom, hogy ha bennem van a bakterium, akkor nem kene azt hagyni, hanem kezelni kene, hogy ne egy idozitett bomba legyem, hogy barmikor elojohessen.
2020. szept. 15. 17:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!