Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex után sárga folyás normális?

Szex után sárga folyás normális?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt lefeküdtem a barátommal, ugyan fogamzásgátlót szedek de végül nem bennem ment el. A tisztasági betéten sárgás váladék volt délutánra. Elkaphattunk valami fertőzést?
dec. 10. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted ezt itt meg tudja mondani látatlanban bárki gyakorin? Hogy lehet ennyi eszed, hogy nem az az első reakció, hogy holnap felhívod az orvost?

Egyébként igen, lehet, hogy valamit átadott neked.

dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem normális.
dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az egyesre nem is tudok mit mondani

Kettes, vasárnap van, nem tehetek fel holnapig itt egy kérdést?

dec. 10. 21:28
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha vagy annyira érett, hogy fogamzásgátlót szedj, és szexelj, azt is illene nőként tudnod, hogy a sárga folyás nem igazán normális, szextől függetlenül.
dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sárga folyás általában szexuális úton terjedő gombás fertőzésre utal . Később be is sűrűsödik és szúrós szagúvá válik. Ha a párod is tapasztal ilyet elég nagy erre a valószínűség. De azt is tudni kell ,hogy ilyenkor nem csak magadat de a párodat is kezelni kell .
dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
50%

A kommentelőkre nem tudok mit mondani, szerintem nem azt kérte a kérdező, hogy irjatok fel neki gyógyszert, vagy műtsétek meg.


Nekem is volt már ilyen, ha pedig szex közben fáj is, akkor ott bakteriális/gyulladás is van. Mielőbb orvos, és csináljon neked kenetet, gomba/bakt. Plusz van e esetleg valami más bakterium benne, ezt kitenyésztik neked kb 5-10 napon belül. Addig ne szedj semmit, amíg ki nem derült mi is van a háttérben, mert félre kezelnek a francba. Pároldál ugyan ez. Engem 10 évig kezeltek össze vissza, amikor elegem lett és elmentünk a párommal a Synlabba minden vizsgálatot megcsinálni. Akkor tudatták velem, hogy nagyobb a baj mint gondoltuk.

dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6# Mi volt a nagyobb baj ha megkérdezhetem?

Kérdező neked mi baj volt ki derült?

Nálam ugyanez a helyzet, viszont én óvszert is használtam mellette.

jan. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

7#


Multirezisztens baktérium lett a hüvelyemben, plusz a gombától és ettől a baktériumtól ÁLLANDÓ gyulladás a méhemben, és a hólyagomban. Addig fajult, hogy kismedence gyulladás 1-2 havonta mindig volt. A vesém értéke folyamatosan romlott.


Külfödre elmentem dokihoz, aki mondta, hogy a hüvelyflóra visszaállítót minden nap kell használni, amíg az antibiotikum tart, és utána is 14 napig, plusz probiotikum szájon át. Továbbá minden ciklus után 7 napig. Probiotikumot lehet rendszeresen szedni is,de nem ezt a szar Normaflort és társait, mert semmit sem ér. BioKult vagy Pro Gastro ami itthon kapható. A betadine kúpot nem kell félni használni, mert az esetek 90%ban segít. A gomba ellenes krémeket reggel este használni. Kaptam infúziós kezelést, ami kiírtotta belőlem a bacit, itthon ezt sem adtak, csak 3x3 doboz antibiotikumot. Meg a ku

rva anyját (elnézést)


Ez egy töredéke annak, amit mondott, ugyanis itt Magyarországon 10 évig nem tettek rendbe, amíg neki 1 -2 hónap alatt sikerült. Azóta semmi bajom. Anélkül semmit se engedjetek felírni, amíg tenyésztést nem csinál a doki (2 féle, baci és gomba/tisztasági fok), mert szokásuk ránézesre megállapítani, hogy milyen baktérium van a hüvelyedben, tudod mikroszkóp van a szemükben... itthon már meg akartak műteni cisztára, rákra, endometriózisra. Tudod így ránézésre 😅 kint csináltattam mindenre vizsgálatot, semmi bajom. Barátnőm most pereskedik, mert kivették neki a petefészkét, közben pedig vakbele volt. 50-50 hogy lehet gyereke.


Szóval nem kell itt sajnálni az orvosokat, meg szégyellni ha fel kell emelni a hangodat, hiszen saját magadról és az egészségedről van szó. Ha meg fizetsz érte, akkor csinálja meg, amit kérsz tőle, ha meg nem, el kell menni a Synlabba, és ott megcsinálni.

jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# Nem értem ezek a vizsgálatok miért nem alapok, ha valaki panasszal fordul az orvoshoz. Legalább magán rendelésen, kérés nélkül is. Meg lehetne előzni a sok össze vissza kezelgetést!
jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!