Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Clostilbegyt fogamzásgátló...

Clostilbegyt fogamzásgátló után (?) Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló abbahagyása óta egyáltalán nincs menstruációm (több mint 1 éve) és kiderült hogy peteérésem sincs(nagyon alacsony a progeszteron). Ezenkívül a tesztoszteron kicsit magasabb de az nem vészes.

Minden más rendben volt.

Clostilbegyt javasolt az orvos és érdekelnének a tapasztalatok.

Babát még nem szeretnék, csak azt hogy jöjjön rendbe a ciklusom és legyen peteérésem. (ezáltal remélhetőleg a többi tünetem is javul majd)


A legtöbb kérdés itt arról szól hogy olyanok kapták akik már babát szeretnének, de biztos van még olyan aki hasonlóan járt mint én. Akik szintén hasonló helyzetben kapták azoknak utána rendbe jöttek a dolgok?


(ettől függetlenül babás tapasztalatokat is szívesen elolvasok, ez egy félelmem jelenleg hogy majd ha szeretnék akkor is gond lesz ez)



dec. 13. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló előtt milyen volt a ciklusod?
dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amennyire emlékszem össze-vissza volt, ezért is kaptam a fogamzásgátlót. Viszont volt menstruációm csak nem azonos időközönként. Csak sajnos még túl fiatal voltam és nem ellenkeztem a gyógyszer ellen hogy inkább az okot kezeljük, ha egyáltalán volt bármi is.
dec. 14. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:
De normálisan ki lettél most vizsgálva? Az oké, hogy nincs ovulációd, de miért?
dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!