Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem szedtem még fogamzásgátlót...

Nem szedtem még fogamzásgátlót sosem (21éves lány), aztán a nőgyógyászom most felírta a Dienille-t. Tudnátok tapasztalatokat, véleményeket mondani? Nagyon félek a fogamzásgátlóktól annyi rosszat hallottam már róluk..

Figyelt kérdés

nov. 29. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

"Nagyon félek a fogamzásgátlóktól"

. Akkor minek irattad fel?

nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyessel egyetértek. Ha ennyire félsz ne szedj fogamzásgátlót, védekezzetek ovszerrel, aktus után meg lehet vízzel tesztelni
nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem én írattam fel. Az orvos ajánlotta hogy szedhetek akár fogamzásgátlót, felírja és eldöntöm hogy szedem e vagy sem.

De amúgy is véleményt kértem nem belekötést!😉

nov. 29. 14:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A vélemény hogy ne szedd. Főleg ha csakúgy felírta. Minden fogamzásgátlónak vannak kockázatai, nem is kicsi. Jogosan félsz
nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
#3: ez nem belekötés. Az, hogy egy gyógyszer hogyan hat az életminőségedre, sokban függ attól, hogyan állsz hozzá.
nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Ne szedd! Oldjátok meg máshogy, csak ne naptárosdival meg testhőméréssel! Főnökömnek így lett már 4 gyermek, amikor csak egyet szeretett volna... XD Hitt az asszonynak...
nov. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Huhh így biztosan nem szedném be. Mire írta fel? A fogamzásgátlás az elsődleges cél vele? Vagy a rendszertelen ciklusodat lusta kivizsgálni alaposan? Utóbbi esetben erősen NEM ajánlott fogamzásgátló tablettát szedni.
nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem az egyik legjobb barátnőm szedi teljesen meg van vele elégedve

Kevesebb a verzese nem faj neki annyira.

De minden lanyra mashogy hat lehet nkd nem valik be

nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#8 persze hogy kevesebb a vérzés és nem fáj. Hiszen egy mű ciklusa van mű vérzéssel. Ennek semmi köze a menstruációhoz.
nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Kiszárad a vaginád tőle, és a melled se lesz feszesebb. Ne szedd
nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!