Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Ez már orvost...

Mit csináljak? Ez már orvost igényelne?

Figyelt kérdés

Szinte folyamatosan gombám van, hiába kúpozok, kenem stb nem múlik el.

Amikor mindent abba hagyok, feladom hagyok szünetet akkor szokott elmúlni a túrós büdös folyás pár napra. Vagy ha a fogamzásgátlóban szünet van akkor is szokott csillapodni.

(a gyógyszerem olyan, hogy 21 napig szedem 7 napig nem)

Eddig hatottak a canesten krémek kúpok, most szinte semmi nem segít. Már nagyon elegem van, mert mindig valami újat próbálok ki és bízok abban, hogy az majd segít.

Más tünetem nincs, csak az hogy sűrű sok és büdös.

Régen viszketett meg égett is, de már az hál'istennek elmúlt.


dec. 14. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne canestent használj, ha már ilyen komoly, az nem fog segíteni. Egyrészt, orvossal írass fel megfelelő kúpot és krémet, másrészt pedig szigorú candida diétát kell tartanod, minimum fél évig (de inkább egy év), mert hiába kezelgeted külsőleg, ha olyan dolgokat eszel, amik kedveznek a gombának, akkor soha nem fog elmúlni.
dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy a candida diéta konkrétan cukor és szénhidrát mentes diéta. De nem eszek ilyeneket, sós szájú vagyok és a kelt tésztáktól pedig puffadok.

Hiába csinálnám nem sok mi változna az étrendembe, mert tényleg most sem eszek ilyeneket.

dec. 14. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy és mióta van ezzel gond?

Valami gyógyszer mellékhatása esetleg?

dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, 2 hónapja van ezzel így gondom.

Nem szedek csak fogamzásgátlót rendszeresen, szóval nem tudom. A fogamzásgátlót 3 éve szedem.

dec. 14. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel érdemes orvoshoz menni.
dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem múló intim fertőzésekre szájon át szedhető antibiotikumot is szokott felírni nőgyógyász (mellé hüvelykúp, ált. vényköteles fajta, ha szükséges akkor vmi krémet is.)
dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!