Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma jött meg nekem és tegnap...

Ma jött meg nekem és tegnap még csak egy kicsit fájt az alhasam. Ma ugyanazt reggeliztem, mint szoktam, de amikor beértem a suliba elkezdett görcsölni a gyomrom, és ez egész nap tartott, mikor hazafele sétáltam kicsit jobb lett. Mit gonoltok?

Figyelt kérdés

Tudnátok valami házi módszert hasfájás ellen? Gyógyszert is írhattok, de valami mást szívesebben elfoganék.


Légyszíves rendes választ írjatok! :)



dec. 14. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Neked menstruációs fájdalmaid vannak, semmi köze ahhoz hogy kit ettél, valami meleget tegyél a hasadra az segít, vagy maszturbálj, nekem az is segít.
dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
dec. 14. 13:57
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak ez nekem azért furcsa, mert inkább az alhasam szokott fájni, mint tegnap és nem a gyomrom.
dec. 14. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Elrontottad valamivel a gyomrodat. Ennyi a helyzet.
dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Lehet...

De mivel? Ugyanazt ettem mint szoktam.

dec. 15. 16:56
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi a helyzet?
dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma jobb volt, reggel fájt jobban meg most késő délután. Napközben is éreztem, de nem volt olyan rossz. Csak az a baj, hogy nincs itthon gyógyszer és semmi házi módszert nem tudok.
dec. 15. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Lehet hogy terhes vagy
dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még soha nem voltam együtt fiúval. Sose.
dec. 15. 17:24
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Akkor lehet hogy megszállt a karácsony szelleme, mint Máriát :D


Viccet félretéve, nagyon fiatal vagy, neked egyszerű menstruációs fájdalmad van, lehet hogy ilyen még nem volt, de most lett ilyen, majd elmúlik. De ha megis gyomor lenne, az is elmúlik majd, akkor lenne gáz ha hánynál vagy menne a hasad. De ilyen nincs. Igyál citromos meleg teát, a meleg segít hastáji fájdalmak ellen.

dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!