Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap jött meg nekem. Nagyon...

Tegnap jött meg nekem. Nagyon fáj, ez normális?

Figyelt kérdés
Tegnap este egy kicsit görcsölt a hasam, de ma úgy keltem, hogy nem bírok kikelni az ágyból. Nagyon görcsölt az alhasam, a gyomrom, tapintható merevgörcs volt. Napközben kicsit enyhült, de most kicsit több mint fél órája visszajött, megmozdulni is alig bírok és jobban is vérzek mint szoktam. Tudnátok valami HÁZI módszert? Gyógyszert is írhattok, de valami más jobb lenne, ami nem gyógyszer.

dec. 15. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Attól tartok ez gyógyszer nélkül nem fog menni. Fájdalomcsillapító+görcsoldó kombó.
dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké köszi
dec. 15. 17:37
 3/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem, sajnos nincs itthon gyógyszer, és nem tudok most se felkelni, se gyógyszertárba menni. (egyedül vagyok itthon)
dec. 15. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meleget teszel rá, az is segíthet.
dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! Csak mikrózható párnám van, az is jó ilyenre?
dec. 15. 18:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármi jó, ami melegebb mint a hasad.
dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi!
dec. 15. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Nézd meg ezt a videót, igaz nem olyan tanács van benne ami most rögtön hat, de ha ennyire fáj akkor legközelebb is fog, és talán akkor azt meg tudod előzni. Lehet hogy furán hangzik amit mond, de nem hülyeség, én is próbáltam több olyan zöldséget enni amit említ, és nekem is sokkal enyhébb mostanában a fájdalom.

dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom megnyitni. :(
dec. 15. 18:44
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Ó.. a lényeg, hogy sok leveles zöldséget kell enni, főleg mielőtt megjön, de egyébként is, és karfiol féléket, brokkoli, kelkáposzta, spenót, saláta, karfiol, ilyesmiket. És tényleg jó, kipróbáltam.
dec. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!