Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után meddig...

Menstruáció után meddig normális a barna folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5hónappal ezelőtt szültem meg a kisfiamat. Mivel szülés után kórházba kerültem,így a szülés utáni tisztulás sem úgy alakult, ahogy kellett volna.Nagyon sok gyógyszert szedek,nem tudom,hogy van-e köze a kérdésemhez.Ami a következő: Szülés utáni 11.héten elmentem a nőgyógyászhoz mivel a vérzésem össze-vissza volt.Megvolt 4napig,aztán elmúlt,újra megjött és így folyamat.Írt fel egy 5napos kúrát a vérzészavarra.A terápia után megjött rendesen a menzeszem,majd el is múlt normális időben. Most ismét megjött Dec.9-én és Dec.13-ig tartott. Majd szépen elmúlt,viszont azóta barnás maszatka van. Ez meddig normális, illetve mi lehet az oka?



dec. 18. 15:42
 1/2 anonim válasza:
Szia, tudom késői válasz, de most találtam rád. :) Felfázással szenvedek 2 hónapja, le is kopogom most már jobb, mensiztem 5 napig erős vérzéssel, aztán kb 3 napja amióta elmúlt azóta barnás folyásom van. A mensim átlagosan 5 nap, nem hogy addig erős élénk vérzés.. Durva, nem tudom mitől lehet, esetleg valami gomba vagy felfázás nem okozhat ilyet? Kicsit én is megijedtem.
jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Bocsánat, most láttam, hogy írtál. Én végül voltam nőgyógyásznál, aki csinált hormonpaneles vérvételt, illetve elküldött ultrahangra. Azt diagnosztizálta, hogy PCOS vagyok, de nem írhatott gyógyszert mert szívproblémán van, de szerintem nagyon félrekezelt,mert semmi ahhoz fogható panaszom nincs, és már a mensim is helyre állt.
márc. 26. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!