Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok,az a helyzet hogy par napja kesik a mensim es nincs is meg beallva meg semmi,de mar kb egy hete vizes es nyulos atlatszo folyasom van,kb 3 napja erzekenyek lettek a melleim is de mara mar enyhultek,alig fajnak,es lent a hasam is faj mindket oldalt,szerintetek?

dec. 19. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs még beállva a mensid, hogy a f.szba késhet?
dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyjabol tudom hogy mikor kene megjojjon de meg azert nincs beallva teljesen,rosszul fogalmaztam
dec. 19. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
16 az oldal korhatár.
dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Peteérésed van. A folyás és a kétoldali fájdalom erre utal.
dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A ciklus hányadik napján vagy most? Én se értem hogy ha tök rendszertelen akkor honnan veszed hogy késik... Hány naposak a ciklusaid általában?
dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg ez az 55. nap de mar par napja faj a hasam is,a mellem is erzekeny es elegge sok hangulatingadozasom is van,lehetseges hogy a citromle miatt is tolodott most igy el,mert altalaba nekem keslelteti ahogy eszrevettem
dec. 20. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
A citromlé nem befolyásol semmit. Ha már 90 napja késik akkor menj orvoshoz.
dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!