Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájhat a derekam? Köze...

Miért fájhat a derekam? Köze lehet a menstruációhoz?

Figyelt kérdés
Ma jött meg, viszont fogamzásgátlót szedek. Tudom, hogy általános menstruáció alatt előfordulhat derékfájás, viszont ez igaz lehet megvonásos vérzésnél is? Eddig sosem tapasztaltam ilyet, és nem tudok más okot mondani. Reggel még nem fájt, beültem az autóba, boltba mentem, és mire itthon kiszálltam azóta fàj a derekam, ér egyre rosszabb, így estére már sírni tudnék, annyira rossz, főleg a gerincemnél fáj. Pedig nem húztam meg, nem cipeltem nehezet, semmi. Eddig még soha sem fájt a derekam. Vagy esetleg állhat valami más a hátterében? (20 éves vagyok)

dec. 21. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
33%

Szia. Szinten 20 éves vagyok és rengetegszer faj a derekam és a hátam különböző helyeken is. Mindentől függetlenül.

DE mensi alatt a legrosszabb, akkor szörnyen fáj mindenem és a hasam/hátam képes lennék szétvágni egy idő után, simán lehet ettől

dec. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%

En lassan 2 eve szedek gyogyszert. Es nekem is van ilyen hogy pl az egyik alkalommal a hasam faj kegyetlenul

Kovinek a derekam a hatam.

Szoval ez igy normalis.

Akkor nekem erosebb a verzes jobban faj ha fel vagyok fázva

dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!