Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig van otthon "készleten"...

Mindig van otthon "készleten" betétből/tamponból? Vagy akkor mész el boltba, amikor megjön?

Figyelt kérdés
dec. 23. 05:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van. A táskámban is mindig van. Ez alap.
dec. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Múltkor, október elején bevásároltam, mert jobb egységáron volt a nagyobb kiszerelésű libresse. Azóta nem vettem.

Illetve nálam a táskámban is szokott lenni pár darab, a szükséges hrlyzetekre.

dec. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van otthon. Tamponból van eleve minden méretből egy nagy dobozzal, mini, normál, super. Ha már fogyóban van, veszek újat. Betétből meg mindig veszek, amikor akcióban van, így abból is van 2-3 csomaggal legalább.
dec. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Betét általában 2 csomag bontatlan van mindig itthon, és legalább 2 féle különböző márka. Tampon nincs, mert azt egyáltalán nem használok.
dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy mindig van. Nem olyanok ezek a csomagolások, hogy egy ciklus alatt pontosan egy doboz fogyjon el. Nem is beszélve arról, hogy az embernek különböző méretekre van szüksége az elején és a végén..Pár darab nyilván mindig marad mindegyikből, de azt szeretem, ha emellett legalább 1-1 bontatlan csomag is folyamatosan van azokból, amiket használok.
dec. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Van mindig. Mindenből veszek egy jó nagy kiszerelést és több hónapig elég.
dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig van, legalább egy napra elegendő mennyiség.


Egyszer felejtettem el magammal vinni, persze pont akkor jött meg (5 nappal "előbb"), úgyhogy éjjel fél tízkor mászhattunk el az ügyeletes gyógyszertárba.


A barátom örült neki :D.

dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, nekem egyszer nyaraláson jött meg korábban, úgy volt rég otthon leszünk addigra, így nem vittem magammal semmit. A hotelszobából nem tudtam kimenni, leküldtem a férjemet tamponért. Szerencsétlen ott küzdött, hisz idegen helyen voltunk, még én sem igazodtam volna ki a termékek között. :D
dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sosincs otthon, nem használok
dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!