Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen csavarhúzó készletet...

Milyen csavarhúzó készletet vegyek páromnak Karácsonyra? Otthon/hobbi szinten használná.

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik jó, nem akarok túl drágát, de minél több darabosat :S

5-7ezer kb.



2014. dec. 15. 12:24
 1/4 klopusz ***** válasza:

Szia!


Én Extol márkájút vettem. Tapasztalat szerint jó minőségű és mérsékelt árú. Hatalmas az áruválaszék, nézz utána a net-en.


Remélem, segítettem.

2014. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csabesz80 ***** válasza:
100%
Ha jót akarsz jó áron akkor Lidlben kapható PowerFix-et keresd, pont most lehet kapni! Nagyon jó áron vannak és erősek, jó anyagból vannak, nem fogja megbánni a párod az biztos. (én tegnap vettem magamnak :) És ha 5-7 ezret szánsz rá, akkor még tudsz ennyiből venni más szerszámot is neki. Pl. egy japán fűrészt vagy szögmérős vízmértéket. [link]
2014. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk is lidl-ből van, iszonyat jó, nagyon ajánlom
2014. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

A Lidl-ről lemaradtam sajnos. Extol Craft 18 db-os lett.

Jókat írnak róla. Ha médse, akko i.j. Mást is kap mellé, nem vehettem tízezrekért.

Így is az ideg öl meg, mert drágábban vettem, mintha rendeltem volna+szállítási költség. Soha többé nem veszek szaküzletben. És bénák az eladók. Szerszám szaküzeltben dolgoznak és nem ismerik a szerszámokat. Kicsit vicces volt.

De vissza lehet vinni, ha nem tetszik neki :)

2014. dec. 22. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!