Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 hormon tartalmú fogamzas...

1 hormon tartalmú fogamzas gàtlótol ugye nem lesz bajom ?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, a mellékhatàsoktol , szép akarok maradni ,utálom szedni ,de anyám rám kényszeríti hogy szedjem mert nem bízik abban,hogy védekezünk hiába mondom hogy a pasim mindig gumit húz. És tényleg mindig huz is gumit .

Ha cigizek és iszok piát abból baj lesz vagy nem zavar be a tabletta hatásába? Vagy mit tegyek ? Már 1 hete kell szednem a tabit és sírok mikor be kell vennem, nem akarok tönkre menni. Hajhullastol nagyon félek mert szép dús a hajam es jó alakom is van.



dec. 25. 15:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tegnap nem is vettem be ...
dec. 26. 09:33
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha összevissza szeded, azzal borzasztó nagy hormonális káoszt csinálsz! Akkor inkább ne szedd sehogyan sem! Mert ennek így semmi értelme! Ráadásul 19 évesen jó lenne, ha nem anyád döntené el, hogy mit szedsz. Egyébként sem kényszeríthet rá senki arra, hogy fogamzásgátló tablettát szedj, ha te nem akarsz. Ez jogellenes...

27N

dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jaj. Nehezen hiszem, hogy mar 19 eves vagy. Na mindegy, 8 evig szedtem, elso 5 evben minden oke volt, utana kezdodtek a mellekhatasok (libido 0, huvelyszarazsag, depresszio) amikor vegre abbahagytam minden mentalis panasz, szorongas es depi kodde valt, visszatert a libidom es nem kellett mar sikosito. DE, ahogy abbahagytam borzaszto pattanasos lettem (masodik tinikor kb😆) es ugy szetbasztam a hormonnal a testem hogy egyszer van peteeresem egyszer nincs. Neha megdoglok ugy faj a mensi, neha ket napig tart es eszre se veszem. Gyogyszer elott tokeletes ciklusom volt, orara pontosan jott, semmi gond nem volt vele...

Nagyon kenyelmes a bogyo, es szerettem az elso evekben de banom, hogy szedtem.

+ne cigizz mellette , a bogyot nem uti ki trombozis kockazatot novel.

jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!