Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek szedjek despiron...

Szerintetek szedjek despiron tartalmú fogamzásgátlót hormonzavarra?

Figyelt kérdés

Endokrinológus akarja felirattatni, érdemes szedni?

Pontosan nem tudják megmondani mi bajom pcos gyanú, de nincs inzulin rezisztenciám, nagyon sovány testalkatú vagyok.

Endokrinológia nem kaptam vissza időpontot mit tudnak velem még kezdeni?

Norculot hozta meg a menzeszem először azóta most nagyon kicsit megvan de előtte sose volt amíg nem szedtem a gyógyszert.

Tünetek pattanás, hajjullás, szőrösödés stb.. Valakinek hasonló probléma?



2019. jan. 20. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézzük csak, ki a megbízhatóbb infóforrás névtelen, nem orvos, leleteidet nem ismerő, laikus gyakorizók vagy a leleteid ismerő, hozzáértő, tanult orvosod.... nem is tudom, nehéz döntés
2019. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta, h szedjem csak kíváncsi vagyok a véleményekre, kinek milyen tapasztalati vannak ha szedett már
2019. jan. 21. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

"laikus gyakorizók"


Akik szívtak már haszonleső endokrinológussal.

Magyarra fordítva.

Velem pasaként sok évig akartak szedetni olyan gyógyszert, amit nem is kellett volna.

Szerencsére inkább a sport mellett döntöttem, meg az egészséges, gyógyszermentes életmód mellett.

Ha elkezdesz mozogni, törvényszerű, hogy nagyon megnő az étvágyad, anyagcseréd.

És máris helyreáll majd a hormonháztartásod, stb.

2019. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, szedd be mindenképp. Pár hónap múlva kiderül hogy abbahagyhatod-e, de ezek a tünetek igencsak hormonproblémára utalnak amin a sport sajnos nem segít...
2019. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Az egyik barátnőmnek is ez volt, meg még teherbe se tudott esni. 1 év alatt tette rendbe az endokrinológus a hormonháztartását, most 4 hónapos a kisfia. Azt nem tudom hogy ezt szedte-e, de neki is fogamzásgátló kellet előbb ahhoz hogy gyereke legyen.
2019. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!