Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hasam pedig nem szokott...

Fáj a hasam pedig nem szokott mitöl fáj?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a menstruáció első napján, alapból nem szokott most pedig kifejezetten görcsöl.


Nem rég derült ki hogy vashiányos vagyok de 2 hete napi 2 vas tablettát szedek. Mitől fájhat??

16/l



dec. 25. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok oltva, 1-es 4 éve menstruálok soha nem fájt a hasam és semmi bajom nem volt
dec. 25. 20:07
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Van ilyen. Nekem néha fáj néha nem. Ez teljesen normális
dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
A görcs menstruáció alatt teljesen normális jelenség. Ehhez akár az is elég, hogy kevesebb folyadékot ittál, besűrűsödött a véred, nehezebben távozik. Mivel nem vagy gép, szokj hozzá, hogy ez ilyen, van, amikor görcsölni fogsz, van, amikor nem.
dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sssaszem ***** válasza:
28%
Kedves Kérdező! Hány éves vagy? Normális, hogy görcsöl a hasad ilyenkor pihenjél, ha nagyon fáj, akkor vehetsz be gyógyszert.
dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sssaszem ***** válasza:
45%
Ja most láttam, hogy 16 éves vagy. Amikor ennyi idős voltam, volt amikor nagy görcseim voltak. :( Most már nincs nagy görcsöm szerencsére.
dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
63%
Ne aggódj,van ilyen,egyszer jobban fáj egyszer kevésbé,lehet még nem teljesen állt be,ezért változik,sokszor attól is egyhül a görcs,hogy iszik valaki egy pohár vizet,sajnos ez ezzel jár,változik.
dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen normális mensikor, hogy görcsölsz. :)
dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!