Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire mutat igazat ez a gép?

Mennyire mutat igazat ez a gép?

Figyelt kérdés

Sziasztok, anyum elvitt egyik barátnőjéhez aki valami természetgyógyász, és van valami gépje amit rám kötnek, ilyen biorezidenciás gép vagy mi.

Es kimutatta hogy tele vagyok vitamin hiánnyal és hogy a testem egy 40 évesének felel meg....

Hozzá teszem 16 vagyok.... szoval most ez mégis mi akar lenni?..

Én nem akartam az egészet csak anyám annyira hisz az ilyenekben...



dec. 26. 22:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat biorezonancia....csak nehéz szó
dec. 26. 22:28
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott mutogattak valami papírt de ami a monitoron volt nem... és most akkor ők láttak azt hogy az en testem hogy néz ki?
dec. 26. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azt jelenti, hogy az ismerős jó üzletet fog kötni.

A gép kamu, nincs valós alapja, de kell valamit máguskodni, hogy az ultradrága vitaminjait eladja anyudnak.

Mondjuk ami 16 évesen leggyakrabban valóban lehet, az a vashiány. A háziorvos ad beutalót, és tb re megnézik a laborban.

Ha kell vas, a doki majd felírja.

dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nem emlékszem milyen vitaminok de azt mondta majdnem az összesből hiányom van, remélem tényleg nem igaz mert nagyon rossz lenne ha a testem/szervezetem tényleg egy 40 évesé lenne...
dec. 26. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Vitaminszinteket csak vérből lehet kimutatni, és azt se egyszerű értelmezni, mert bonyolult a szervezetben a felhasználásuk. Többségük meg nem is a vérben kószál, hanem a szövetekben van lekötve: koenzimek meg más fontos fehérjék használják őket. Szóval az ilyen vizsgálat hogy " minden vitamin szintje" még vérből is gyanús sarlatánságra, nemhogy olyan géppel, ami semmit sem tud mérni ezekkel kapcsolatosan.

Feleslegesen aggódsz.

A mi vidéküön vitaminhiánya csak a nagyon szegényeknek, meg a valami miatt szörnyen válogatós vagy anorexiás embereknek szokott lenni. Sima patikai multivitamint szedhetsz télen, abból is a D vitamin a legfontosabb összetevő. Ha nem válogatsz és nem fogyasztod magad, akkor más nemigen kell.

Egyél vegyesen, aludj mozogj eleget.

dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!