Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. 10 napja késik a menstruációm és nem tudok mit csinálni, nem jön meg. Beteg vagyok/voltam és 1 héten keresztül stresszes voltam, betudtam ennek. 4 nap után általában ezek után megjött, de még mindig nem. Rendesen használunk óvszert, egyszer se szakadt ki, egy ici-pici lyukacska sem. Nem kerültem kapcsolatba spermával sem sehogy se, legalább is derék alatt. Ha valaki tudja erre a választ miért lehet ez akkor megköszönném.

dec. 27. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Elöször is csinálj egy tesztet, biztos ami biztos alapon. (Sok embert ért már így meglepetés!)

Másodszor meg - ha a teszt negatív - várd meg a következö esedékes idöpontot, ha akkor sem jön meg, keress fel egy orvost.


Mellesleg mit akarsz "csinálni", hogy megjöjjön a menzeszed? Csinálni nem lehet semmit, nem tudod befolyásolni!

dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy 1-es írja. Teszt és ha az negatív (és nincs más tünet, görcs, barnázás, folyás, alhasi fájdalom stb.), akkor várd meg a következő menstruációt. Nem vagyunk robotok, betegség, stressz és még egy csomó más ok miatt is előfordulhat, hogy késik vagy kimarad egy-egy vérzés.
dec. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A betegségtől kimaradhat teljesen ne aggódj

Tesztelj de szerintem felesleges nekem volt hogy kimaradt a betegseg miatt volt hogy egy hónapba 2x jott meg betegseg miatt

dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!