Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció kimaradása haláles...

Menstruáció kimaradása haláleset okozta lelki gondok miatt?

Figyelt kérdés
Nagyapám elhunyt tüdőrákban,nagyjából október végétől volt emiatt stresszes időszak,akkor volt nagyon beteg kevés túlélési eséllyel..utoljára október 27. jött meg,november 2.-án múlt el,azóta semmi,nagyapám dec.3.-án hunyt el,terhesség jelei nincsenek,tesztek negatívak,melleim olykor megduzzadnak,folyásaim vannak,de menstruáció nincs,nőgyógyászhoz február 7.-re kaptam időpontot.Szerintetek is a stressz okozhatta ezt?Mindenki ezzel nyugtatgat,én picit aggódom nem-e valami komoly…

dec. 27. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán okozhat ilyet a stressz.
dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok minden okozhatja, olvass utána a neten.
dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Sokat olvasgattam már,én is a stresszre,mentális dolgokra,esetleg hormonálisokra gyanakszom,mivel olyat is olvastam,hogy a stressz képes felbolygatni a hormonokat is
dec. 27. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Igen, okozhat ilyen a stressz. Az én menstruációmhoz kb naptárat lehetne írni, annyira pontos alapjáraton, de mikor nagyon stresszes időszakom volt, két hetet késett csak úgy a "semmiből".
dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!