Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadin hüvelykúp ,Help!! ?

Takiska kérdése:

Betadin hüvelykúp ,Help!! ?

Figyelt kérdés

5napja voltam fürdőbe ,és azóta viszket ,ég és duzzadt a hüvelyemnél, nemtudtam nődokihoz menni de egyből gombára gondoltam , betadin hüvelykúpot használtam el ma a 3.at es mellette canesten krém, nos ami megijesztett hogy ma a hüvelyemben belül váladék volt enyhén sárga de nagyon durván sok és nem folyt ki hanem csak vastag rétegben keletkezik ott mintha vaalami sűrű krém lenne eleg para nem tapasztaltam még ilyet hüvelykúp használata közben a betadin amugy is sárga ha kifolyik igaz? valaki segítene hogy mi lehet ez tapasztalt mar valaki ilyet?

Előre köszi🥹



dec. 28. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
A betadin vízszerűen, nem sűrűn folyik ki, olyan érzés,mint amikor megjön. Szerintem itt valami komolyabb gond lesz, érdemes elmenni holnap a nőgyógyászati sürgősségire. Ha azt mondod, fáj is, akkor soron kívül fogad, és ír fel valami gyógyszert rá.
dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
dec. 28. 23:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiderült mi volt a baj ???
márc. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!