Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha most tart a...

Az normális, ha most tart a 11. napja a menstruációm?

Figyelt kérdés
Igazából most van meg először és még elég rendesen, kicsit aggódom... Nem lehet, hogy azért, mert még nem állt be? Volt már veletek olyan, hogy több ideig volt meg a kelleténél?

jan. 1. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem! Menj orvoshoz.
jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Úgy még élménye valahogy ha még mindig jönne barna de ez nem okés
jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha eros, az nem normalis. Az elsonel nekem kb ennyi napig kellett betet, tehat elejen, vegen barnazas, de eros csak par napot volt.
jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd ki a másodikat is, az milyen lesz. Ha nincs szerencséd, és ilyen marad akkor menj orvoshoz azért . Nekem is amúgy ilyesmi, de tudjuk hogy hormonális oka van.
jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Ne ijedj meg!! Nekem volt már 2 hétig. Hogyha még nem állt be, ez teljesen normális.
jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sssaszem ***** válasza:
Valaki megmondaná, hogy ez milyen betegségre utalhat, ha valaki 11 napja menstruál?
jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!