Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez szerintetek ciki?

Ez szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Ciki ha kicsi sima füzetbe vezetem a menstruáciomat és azt a füzetet viszem a nődokihoz?
jan. 2. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Mostanában csak az utolsó menstruáció kezdete szokta őket érdekelni, azt is fejből kell mondani, mert különben irgum burgum. Én a füzetből kimásolnám a lényeget egy cetlire vagy kártyanaptárra.
jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de elég régimódi. Ha neked jó így, akkor csináld, de van erre húszmillió app, amivel kényelmesebben megoldhatod.
jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, és - ellentétben az elsövel - sok esetben kérdeznek egyéb dátumokat is, ha valami komplikáció van. De az utolsó menzesz elsö napja az, ami mindig kell, ezt meg annyira nem nehéz megjegyezni, még ha az elsö szerint az is.
jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qborka ***** válasza:
100%

Nem ciki,de egy rendes naptár átláthatóbb szerintem.


Nekem kis noteszom van,az első lapja naptár,ezen jelölgetek és ezt adom oda az orvosomnak is,amikor kéri.

jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a határidőnaplómban vezetem. 🤗

27N

jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!