Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetetek ez így nagyon ciki?

Szerintetetek ez így nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Rózsaszínre vagy valamiféle vidám színnel kifesteni a körmömet,de félek hogy rossz jegyet kapok,és valahogy úgy jön le hogy körmötfesteni bezzeg volt időm :/ Pedig sokat tanulok,és csak utána kezdek el körmöt festeni,de van amikor becsúsznak rossz jegyek(nem csak nekem).

2013. dec. 7. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Most komolyan?

Egy lakkozás átlagosan száradással együtt van vagy 2 perc.

Több időt töltöttél el a kérdés kiírásával.

Elég abszurd lenne arra hivatkozni, hogy emiatt nem volt időd tanulni.


Az persze más, ha órákon keresztül díszítgeted, ilyen csík, olyan csík, ilyen strassz, olyan strassz... körömnyomda, firmo, mágnes, matrica... ebben az esetben én is arra jutnék, mint a szüleid: "Erre bizony volt időd, a tanulásra pedig nem!".


Megoldás: EZT NE csináld!

Csak akkor pepecselj a körmeiddel órákat, ha tényleg nem csúszik be egy rossz jegy se (nem, nem mindenkinek csúszik be)!

2013. dec. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Olyan ember nem élt még a földön akinek 1 rossz jegy se csúszott be a gimi alatt.A kortársaimról beszélek,hétvégén festek körmöt(igen,többnyire díszítgetem is)de nem a szüleimről beszélek,tudják hogy tanulok,ha bizonytalan vagyok,megkérem őket hogy segítsenek vagy kérdezzenek ki. Amikor 8 órám van,este 8 ig,de van amikor tovább tanulok.(állt este 6 ig,a suli 10 percre van) SZóval a kérdésem arra vonatkozott ,hogy a kortársaim elítélnének e miatta.

16/l

2013. dec. 7. 14:12
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem hogy pont így ítélnének el, hogy "szr jegyei vannak, tanulni nem tanul, de a körmét festeni van ideje". Én inkább úgy gondolom, előbb gondolnának olyan dolgokat hogy 16 évesen minek fested a körmöd, vagy kinek akarsz tetszeni ennyire, vagy irigyelnének, hogy szépen megcsináltad a körmödet, stb. :) Szóval szerintem ezen ne izgulj. az emberek úgyis mindig megszólnak valakin valamit, de nem hinném, hogy ez a körömfestés ennyire nagy tragédia lenne.
2013. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Miért érdekel mit gondolnak mások? ÉS amúgy relatív mi számít rossz jegynek. Én nulla tanulással is szerzek egy hármast... :D
2013. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2013. dec. 7. 14:24
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó,milyen suliba jársz? :O Nálunk mindenki agyontanulja magát,és mégis van hogy néha az egész évfolyam egyest kap egy dogára :(
2013. dec. 7. 14:26
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
AZ ország harmadik legjobb gimijébe jártam. :D Most meg két szakra az egyetemen de hawaii van... :D
2013. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó, a Révaiba jártál? :D (győr)
2013. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen suliba jársz? Mert az én gimim nagyon erős suli, de szinte mindenki lakkozza a körmét és nem zavar senkit! Ennek köze nincs a körömfestéshez. :) Aki nem festi a körmét, az ugyanúgy nem tanulhat, mint aki festi.
2013. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti bizony ám hogy Révai :D
2013. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!