Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 napja késik. Mit tegyek?...

8 napja késik. Mit tegyek? Csak várjak vagy szóljak anyukámnak?

Figyelt kérdés
15éves vagyok,3 éve jött meg először. Eddig mindig pontosan jött meg, max 1-2 nappal hamarabb/később. Nem nagyon szeretném elmondani anyának, és van egy barátnőm, aki 16 éves és neki nem rendszeresen jön meg. Volt olyan neki hogy félévig semmi aztán egy hónapba kétszer. Voltak orvosnál, azt mondta hogy ez ebben a korban nem baj, majd előbb utóbb be fog állni neki.
2010. okt. 22. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
szűz vagy?
2010. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szexeltél is?mert akkor jo lenne szolni anyukádnak.amugy ha nem,akkor meg pár nap késés nem gond,de ha semmi rendszeresség nincs a barátnődnél,azért 16 évesen nem igazán normális az.
2010. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jaj ne gondold, hogy ismerkedni akarok, csak ha nem, akkor terhes lehetsz és gond van. ha igen, akkor nem hinném, hogy nagy a baj. megesik.
2010. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen, szűz vagyok

barátnőmnek az orvos mondta hogy nincs semmi baja, és elküldte őt..

de 8 nap? az nem sok?

(amúgy köszönöm a válaszokat^^)

2010. okt. 22. 21:21
 5/9 anonim válasza:
Kérdezőnek:Csak 8 nap? ezt okozhatja az is ha fel vagy fázva.Majd akkor aggódj ha már,30-napot késik,a 8-az bele fér,de ha úgy érzed beszéld meg minden féle képpen anyukáddal és majd együtt ki találjátok mit tegyetek.DE szerintem a 8-nap még,semmit nem jelent.Majd 30-napnál kezdj aggódni!!!!.
2010. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a választ, kicsit meg nyugodtam. Szó mi szó tényleg megvagyok fázva meg minden.
2010. okt. 25. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:

úgy tudom, csak akkor tesznek valamit, ha legalább három hónapja késik.

egyébként a doki sem sok mindent csinálni, mert egy szűz lányt nyilván nem "vizsgál meg belülről".

de amúgy sok minden miatt késhet, csak akkor van ok aggodalomra, ha valaki terhességre gyanakszik.

2010. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm szépen a választ :)

2 napja megjött, szóval már megnyugodtam, remélem hogy legközelebb pontos lesz majd

2010. okt. 29. 13:37
 9/9 A kérdező kommentje:
most megint késik két napja :( lehet hogy még mindig a felfázástól? kezdek megijedni..
2010. nov. 25. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!