Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két egymást követő hónapban...

Két egymást követő hónapban esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy november 27-én be kellett bennem egy esemény utáni tablettát és most megint ebbe a helyzetbe kerültem. Tegnap megint sikerült úgy együtt lenni, hogy újra be kell vennem. Nem hiszem el, hogy lehetünk ennyire szerencsétlenek. Ha ilyen gyakran veszem be, nagy baj lehet belőle? Vagy most mit tegyek?
jan. 5. 03:40
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagy szerencsétlen, mert kizárólag rajtad múlott, hogy mit csinálsz, a te döntésed.

Szediteg a brutális hormonbombákat, mint a csipszet, aztán majd csodálkoztok, hogy mitől borul fel az egész hormonháztartásotok, jönnek klf . női szervi betegségek, netán, ha gyereket akarsz, majd nem lesz.

jan. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom mi volt a helyzet, de egy kiszakadt gumi is lehetett a probléma, arról igazán nem tehet. Igazad van abban, hogy ez így nem túl egészséges, de ha ez volt a helyzet, akkor nem az ő hibája. Amíg nem ismerjük a körülményeket teljesen felesleges másokat hibáztatni.
jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap megint sikerült úgy együtt lenni, hogy újra be kell vennem - magyarul megszakítással ment volna a dolog, csak elment benned.


Bsszus, a csapból is ez folyik, hogy a megszakítás NEM védekezés!


Vegyetek gumit, és húzza fel, mielőtt beléd dugja.


Az esemény utáni nem cukorka.

jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!