Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim mosakodot lehet használn...

Intim mosakodot lehet használni belülre is?

Figyelt kérdés
Eddig nem használtam ilyet csak jövő héttől járni fogok uszni nem akarok összeszedni semmit.

jan. 6. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Belül soha semmivel nem szabad megmosni.
jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem !
jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Első jól írja, belül nem mossuk.

2. Klóros úszóvízben nem gyakori, hogy összeszedjen az ember lánya ilyen jellegű fertőzéseket. Nekem várandósan is azt mondták, hogy arra figyeljek, hogy ne rajtam száradjon a vizes fürdőruha, hanem rögtön cseréljem le + ne üljek le olyan felületekre, amin tud tenyészni ilyen kórság :)

3. Ha mégis gyakran belefutnál ilyenbe, akkor úgy tudom, hogy lehet kapni a gyógyszertárban megelőzési célra probiotikus tampont, azt kipróbálhatod (nekem védőnő ajánlotta, de a nőgyógyász azon a véleményen volt, hogy egy várandós kismama inkább egyáltalán ne nyúlkáljon fel oda, ha nem muszáj, úgyhogy én végül nem használtam.)

jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tilos belül mosni bármivel.
jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ajkaknál se szabad ?
jan. 6. 10:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te eddig hogy mostad meg?! Nyilván ajkaknál megmoshatod, de belülre nem nyúlunk be.
jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig tusfürdőt használtam ajaknál azal se mostam csak vizzel
jan. 6. 10:48
 8/10 anonim válasza:
87%
Azért az ajkakat kivültusfürővel csak le kell, izzadás pl. Mert büdös lesz.
jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Belül nem szabad mosni, a hüvelybe ne nyúlj be, és ne dörzsölgesd a hüvelybemenetnél, így kell érteni. Amúgy sem kell percekig dörzsölgetni, mosogatni, pici (tényleg pici, pár csepp) intim mosdószert felhabosítasz a tenyeredben és azzal megmosod, kívül a nagyajkakat, szeméremdombot, combok tövénél és lehet a kisajkak-nagyajkak belső részét is megmosni, főleg ha picit nagoybb a kisajkad, egy ujjal végigtörlöd a két ajak között, ott lehet lerakódás, de ez az egész 5-10 másodperc, nem kell sikálgatni, és utána nagoyn alaposan lezuhanyzod, hogy ne maradjon ott hab.
jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges az intim mosakodó, mivel belülre semmit nem teszel, a szeméremajkakra kívülről pedig egy HA tusfürdő is jó.
jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!