Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kell használni intim mosakodót...

Kell használni intim mosakodót? Annyi mindent olvastam már, hogy nem tudom eldönteni, hogy vegyek-e pl- Lactacydot vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 15:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
47%
Fölösleges szerintem. Plusz egy baromság, amit rád akarnak sózni, a normál szappantól sem lesz semmi bajod. Ha meg beteg vagy alul, az intim mosakodó semmit sem ér.
2015. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
42%
Felesleges.
2015. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
62%
Az Intim Mosakodók Szövetsége pedig azt ajánlja. Tíz orvosból kilenc.
2015. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem elegendo ha mindig tartasz magadnal (noi taskaban mar amugy is annyi minden van - elfer ez is) tisztasagi torlokendot, ha ennyire igenyes akarsz lenni az intim higieniadra, foleg azert, mert pont nem otthon van szukseged az ilyen jellegu segitsegre, mint inkabb a munkahelyen, utkozben, vagy idegenben.
2015. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell használni, sőt, ha valaki állandóan ilyet használ, inkább árt, mint használ magának vele.
2015. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
91%

32 éves vagyok soha az életemben nem vettem intim mosakodót. Amivel a többi testrészemet mosom azzal tisztálkodom mindenhol tusolás közben.


Teljesen fölösleges. Ha azt használod felboríthatod a hüvelyflórádat, ami azzal jár, hogy álandóan valamilyen betegséged lesz. Aztán még több mosakodót használsz és nem érted miért vagy mindig beteg, hiszen tisztán tartod magad. Ördögi kör melyet a gyógyszergyártók találtak ki, hogy legyen bevételük. (micsoda összeesküvés elmélet, csak kár, hogy igaz)

2015. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
köszönöm, meggyőztetek! nem fogok venni :))
2015. júl. 27. 15:58
 8/43 anonim ***** válasza:
21%

Egy normalis valasz jott, azt is lepontoztatok ... a tobbiek pedig csak az igenytelensegukrol tettek tanubizonysagot.


Miert lenne hulyeseg? Miert lenne rossz? Ugyan azok a cegek gyartjak ezeket is, amilyen tamponokat es beteteket hasznaltok lanyok. Ha a tobbi termek jo, hasznaljatok is es hisztek benne, akkor a tobbi megsem az? Mi az, hogy felesleges? Nem vesztek, mert nincs ra igenyetek, de a dobozat sem olvastatok el, de bezzeg velemenyetek van :) Igentelenek vagytok es nem az ilyen termekekkel van a baj. De nem kell ezen csodalkozni, valoszinu Ti is meg a vattabol sodorjatok a tambont, mint anyaink.

2015. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

8: Miért is lennénk igénytelenek? Mert nem akarjuk felborítani a természetes hüvelyi folyamatokat? Tudod a hüvely öntísztitó, nem kell semmiféle mosakodó rá.

Soha életemben nem volt fertőzésem, gyulladásom, bezzeg a barátnőimnek, akik ilyen szutykokat használnak...

2015. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
38%
Azert vagy igenytelen, mert megalltal az idoben. Nincs igenyed az ujdonsagokra. Erted? Bezzeg okostelefonod biztosan van. Hat ezert :)
2015. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!