Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jutavit probium 7+inulin vagy...

Jutavit probium 7+inulin vagy her biotic kapszula?

Figyelt kérdés

Már kb 3 éve küzdök a rossz bélflórákkal, puffadással, görcsökkel, nehéz emésztéssel. Nemhogy visszatérő, de el sem múló hüvelygombával, amin semmi nem segített sajnos, még a kupok sem. Elkezdtem egy cukor és szénhidrát mentes étrendet, hogy amit lehet azt nem eszek, de szeretnék vitamint is szedni. Melyiket ajánljátok?


A her bioticnál részletesen leírták, hogy jó a puffadásra, emésztési zavarokra, segít a visszatérő fertőzéseknél, stb, de valaki máshol írta, hogy a jutavit is ugyanez csak olcsóbban, viszont arról sajnos nem találtam tapasztalatokat.


21 éves vagyok, rendszertelen, fájdalmas menstruációm sosem volt, inkább a gombásodásra kellene hatnia a vitaminoknak, legyen benne probiotikum és segítse az emésztésem.



jan. 6. 13:49
 1/4 qborka ***** válasza:
Használtál már pl Gynoflort? Lehet, helyben kéne rendbe tenni a hüvelyflórádat.
jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komolyabb probiotikumot, aminél 40-50 milliárd CFU az egyszeri adag. Ma már sok ilyen van. Müllerben is van BioPrimo sajátmárkás vagy a Yiyánál kétféle, azokat felváltva is érdemes szedni, hogy minél többféle törzsből vigyél be. Az ilyen probium7 csak bohóckodás kategória, bár indulásuk óta ők is emeltek már az adagon.
jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Lehet nem aktuális már, de másnak hátha jól jön az infó.

Egy bejegyzésben olvastam, hogy azonos az összetételük. A her biotic napi 1 kapszulája ugyanaz, mint a jutavit probium 7 inulinból napi 2 kapszula.

Akciós volt a jutavit (2200,-), gondoltam teszek egy próbát.


Jelentem teljesen bevált arra, amiért elkezdtem szedni. Havonta mensi után 1 héttel folyamatosan előjött valami gombás/bacis nyavajam odalent, amit hüvelykrémek és kapszulák hada nem szüntetett meg csak max enyhített.


A jutavit jelenleg teljes áron 2600,-/30db, 2 kapszula/nap= 173,-/nap. Her biotic 8490,-/30db, 1 kapszula/nap= 283,-/nap. Szerintem ár-érték arányban teljesen megéri a jutavit.


Jelenleg 30 napja szedek naponta kettőt, utolsó étkezés után min. 1 órával. Általában lefekvés előtt veszem be. Biztos ami biztos csinálok egy 3 hónapos kúrát, utána szünetelek.

febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 qborka ***** válasza:
Köszönöm szépen, nekem nagyon hasznos 🥰
febr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!