Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jutavit norvég halolaj kapszul...

Jutavit norvég halolaj kapszula nem lehet hogy többet árt mint használ?

Figyelt kérdés
A jutavit norvég omega-3 halolaj kapszulában több az omega-6, mint az omega-3. Ráadásul úgy, hogy az omega-3 van a dobozon kiemelt helyen írva. Ezért vettem meg, aztán láttam, hogy omega-6-al van tele, ami igazán nem is szükséges, mert egyébként is hozzájut a szervezet, sőt ha több van belőle, gyulladásnövelő hatása van. Nem átvágás ez így, ha - értelmezésem szerint - többet ártok ezzel a bogyóval mint használok magamnak?
2022. júl. 26. 11:33
 1/2 Z003 ***** válasza:
Ez a két zsírsav a természetben egymás mellett keverve van jelen. Nem lehet őket elválasztani (pontosabban ellehet de az eljárás olyan drága lenne hogy senki nem fizetné meg a terméket), így ha az egyiket akarod a másik is jelen lesz. Nem átverés mert az omega-3-t megkapod, és a vásárló felelőssége hogy elolvassa hogy mi van a termékben és egyáltalán nem biztos hogy ártasz vele magadnak. Az étrendkiegészítő készítőinek nem felelőssége az hogy te máshonnan már elegendő omega-6-ot viszel be.
2022. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Béres omegájában pl. nincs B6 (legalábbis nem írják), csak az éppen nem volt a boltban, azért nem azt vettem. A többi gondolatodban igazat adok, én voltam figyelmetlen.
2022. júl. 26. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!