Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan csavarjátok/hajtjátok...

Hogyan csavarjátok/hajtjátok össze a használt betétet?

Figyelt kérdés

Félbehajtjátok és megint félbe hogy az azonos oldalával tegyétek vissza, vagy feltekeritek elejétől a végéig? Én általáaban félbehajtva teszem vissza, csak kérdezem h ti is így csináljátok-e?

Illetve ti le tudjátok zárni az új csomagolásába rendesen? Csak mert nekem az a kis fehér ragasztócsík sokszor elengedi.

Hogyan szoktátok kidobni?



jan. 8. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szoktam, hogy a csomagolást szétszedem, hogy egy kiterített lap legyen az egész, rárakom a betétet és a csomagolással együtt tekerem fel, majd a ragasztódarabkával rögzítem. Nekem így meg szokta tartani és nem jön szét.

Nem tudom, miért pont így szoktam, sose gondolkodtam rajta, csak ez jött és mivel jól működik, nem próbálkoztam máshogy.

Ha utolsó betét és emiatt nincs ott az újnak a csomagolása, akkor csak simán felcsavarom és a végén wc-papírba tekerem.

jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdem a végén felcsavarni, azután körécsavarom a következőnek a csomagolását
jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Libresse betéte használok, annak más a ragasztója, nem kis csík hanem a csomagolás széle ragad. Kicsit behajtom a betét végét, kb. 3 cm-t és onnan indítva tekerem fel, így nem kell a véres részhez hozzáérni de megtartja a ragasztó.
jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan zseniális betétet sikerült venni, amelyiknek NINCS ragacsa :D Szóval feltekerem és bszki celuxszal rögzítem (no comment).


Nem dobom ki, mert maga a betét jó, és jó nedvszívó, de ez...

jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Aki dohányzik és zárható zacskójú cigidohányt vesz, az erre tökéletes.
jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érzékien -.-
jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!