Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő alatt szokott...

Mennyi idő alatt szokott megtelni mensi elején a betét, tampon? Mit használtok?

Figyelt kérdés

dec. 19. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem extrém erős (hormonális okból) így nem feltétlenül lenne mérvadó az én esetem. Megtelni egyébként nem is biztos hogy meg kellene várni hogy megteljen, mivel akkorra vagy kiázik vagy eleve nem lenne higiénikus
dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Megtelni egyedül éjszaka (tampon), mert ott nem cserélek 4-5 óránként, mint amúgy nappal, hanem kivárom a nyolcat, de addigra KELL cserélni.



A betét éjszaka nem opció, mert szétázok benne, hiába éjszakai, hiába nagy, hiába szoros bugyi, stb, kifolyik.

dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen változó egyénileg és vérzés alatt is néha beindul, néha még lassabb. A tampon, vagy betét akkor jó méretű, ha az erős szakaszban is kibír 2-3 órát. Ha nagyon erős a vérzésed, akkor pedig érdemes mindkettőt egyszerre használni
dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Erős menzeszem van. 8-9 napos. Az első 5 nap erős.

Éjszakai betétet használok nappal. Általában óránként cserélem. De ha nagyon beindul,akkor fél óránként.

dec. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Libresse betét, 2-3óránként csere
dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 óránként cserélem, nagyjából a negyede telik meg. Csak a higiénia miatt nem hagyom bent tovább (amúgy libresse betétet használok, a legvékonyabbat).
dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Általában naponta egyszer kell cserélni. Éjszakai betét (változó, vagy Always, vagy Libresse éjszakai, esetleg Aldi sajátmárkás.)
dec. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Van hogy napi 2-3 tampont is használok..
dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem eros a mensim ezert vastag tena betetet hasznalok ami olyan mar mint egy pelus. Kb ket ora mulva megtelik igy is.
jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!