Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duphaston szedése közben...

Duphaston szedése közben megjött a menstruációm? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Előzetes. December végén wellnessezni voltunk ahol azt hittem el kaptam valaki fertőzés, ünnepek révén nem mentem orvoshoz, vettem Canesbalance tablettát, fektettem de 30-31,majd 31-én volt egy kevés vérzésem. Január 2-án mentem orvoshoz, vett törletet(negatív lett) így egy másik tablettából hazsnaltam 2 darabot(ja 2-3)és megint volt egy kevés vérzés utána(mikor negatív lett a tenyésztés abba hagytam egyből.


Menstruációim előtt 5-7 nappal már barnázni szoktam erre kaptam duphaston gyógyszer. Múlt héten csütörtökön kezdtem el szedni, még van 4 napra való, 14-16-a körül kellene megjönnie, de most megint elkezdtem vérezni, több mint előzőleg és barnás nyálkás és halvány rózsaszín vizes vérzés,meg erősebb görcseim vannak egész nap.


Elméletileg meg se jöhetett volna míg szedem a gyógyszert nem? Vélemények, tapasztalok érdekelnek. Természetesen holnap délután hívom az orvosom.



jan. 9. 20:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!