Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit késhet a menstruáció...

Mennyit késhet a menstruáció Duphaston szedése alatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 1 napot késett, pedig folyamatosan szedtem. Ha nem vagy terhes, meg fog jönni annak ellenére, higy szeded.De doki szerint 2-3 napot max.
2011. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

eddig semmi előjele.26 napos ciklusaim vannak tegnap csináltam tesztet negatív lett:(

doki nem látott semmit uh-n.van még esély rá ?

2011. nov. 11. 13:30
 3/11 A kérdező kommentje:
és sok folyásom van tőle,neked nem volt?
2011. nov. 11. 13:32
 4/11 A kérdező kommentje:
még mindig nem jött meg ez az 5.nap hogy késik,terhességi teszt már kimutatná ha terhes vagyok?
2011. nov. 13. 12:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Folyásom volt, de hogy attól-e, nem tudom, de nem volt több, mint máskor.

Sajnálom, h neg a teszted.

Ha abbahagyod a duphaston szedését, utána pár napra mindenképp meg kell jönnie.

Az természetes, ha a doki nem lát még ilyenkor semmit.

Vannak, akiknek elég késön mutatja ki a teszt, de nekem az a véleményem, ha már 5 napja késik és neg a teszt, akkor nincs baba. De nincs kizárva, mert ha kései peteérérsed van, akkor lehetsz babás!

Drukkolok!

2011. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ! nov 9.én kellett volna megjönni én meg 10én csináltam tesztet azóta nem !a doki azt mondta hogy folyamatosan szedjem a duphastont és csak 2-3 napot késhet tőle,még mindig szedem de menszesznek semmi nyoma. lehet hogy a gyóyszer így bekavart?
2011. nov. 13. 20:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csinálnék holnap tesztet.

Én már többször szedtem duphastont, volt, hogy azért, mert nem akart megjönni. Akkor kiírta a doki 1 dobozzal. az tartott 10 napig, aztán ahogy abbahagytam, kb 4-5 napra megjött.

Legutóbb inszem miatt szedtem, akkor viszont idöre megjött, pedig azt hittem, nem fog, mert elötte ezt tapasztaltam.

Minden nö szervezete másképp reagál erre a gyógyszerre.

Mielött elmész orvoshoz, csinálj otthon tesztet, annak az eredményével menj. Aztán ö majd megmondja, hogyan tovább.

2011. nov. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ma reggel csináltam tesztet és negatív lett.6.dik nap hogy nincs menszesz. a héten sajna nemtudok elmenni dokihoz ezért nemtudom hogy mit csináljak.ha abba hagyom a gyógyszert és baba lenne az gáz de ha nincs baba és szedem az is gáz és felborul a homonháztatásom,nem?még van másfél levél gyógyszerem és 3*1 kell szednem.nemtudom hogy mit csináljak!!!ilyenkor márki kellene mutatni a teszteknem nem? SEGÍTSTEK
2011. nov. 14. 15:37
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Figyelj! Ne izgulj!

Ha csináltál tesztet és neg, akkor valószínű, h nincs baba. Azzal, hogy szeded, nem csinálsz butaságot. Ha mégis van baba és abbahagyod, akkor van gáz. Mit mondott a dokid? Meddig kell szedned? Gondolom volt annak oka, hogy felírta és hogy ennyit írt fel. Nem fog felborulni a hormonháztartásod, csak késni fog, ha közben nem jön meg. Nyugodj meg!

2011. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi,megnyugtadtál,akkor szedem amíg van.Azért írta fel a doki mer vékony a méhnyálkahártyám és erősíti,kaptam choragon injekciót is ciklus közepén és hetente mentem kontrolra.szerdán voltam de akkor nem látott semmit uh-n,csak azt mondta hogy szedjem a bogyókat és egy hét múlva menjek vissza.de sajna nemtudok a munkám miatt,és ezért kétségbe vagyok esve.akkor at mondod hogy nem baj ha még beveszem azt a 23db tablattát ami van?és ha esetleg megjönne akkor hagyjam abba?mivel negatív lett a tesz már nem reménykedem hogy sikerült a baba csak most meg nehogy valami baj legyen attól a bogyótól.köszö a bíztatóválaszt mégegyszer!!!!
2011. nov. 14. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!