Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ráknak mik az első szembetűn...

A ráknak mik az első szembetűnő tünetei?

Figyelt kérdés
Még csak 19 éves vagyok, és észrevettem a mellemen egy anyajegyet, ami eddig nem volt ott szerintem. Kicsi, barna és picit kidudorodik. Meg mintha vettem volna észre màst. Az egyik biztos, hogy nagyobb, mint a másik, azt ruhapróbánál is mondták. Szóval félek kicsit, nem akarom semmire venni, de félek orvoshoz menni is. Meg fiatal vagyok, azt beszélem be magamnak, hogy biztos nem lehet az. Érdemes orvoshoz menni, kinek mi volt az első jel bármilyen daganatnál?

jan. 12. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az anyajegyet egy bőrgyógyásznak mutasd meg, majd ő megnyugtat, vagy ha olyan helyen van, olyan típusú, akkor levetetést fog javasolni. Miért félsz orvoshoz menni? Ha semmi, akkor tök jó, megnyugodsz. Ha valmai baj van, akkor tehetsz ellene, ahelyett, hogy túl későn fordulnál orvoshoz.
jan. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!