Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Három hónapja van hormon...

Három hónapja van hormon tartalmú spirálom és azóta két hétig tart a menstruációm ez normális?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem rá három hónapra helyeztek fel azelőtt 5 napig tartott,viszont nagy fájdalmakkal járt most két hétig tart és fájdalommentes.Azért kicsit aggódok hétfőn telefonálok az orvosomnak.

jan. 13. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát két hétig nem igazán jó...kellene egy vizsgálat ,hogy hogyan is áll az a spirál illetve egy vér labor is.
jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 qborka ***** válasza:
100%

Türelem,akár 7-8 hónap is lehet,mire normalizálódik a helyzet.


Én júniusban kaptam és még mindig össze vissza vérzek. Kevés, nem fáj, illetve egyre hosszabbak a tiszta időszakok.


Ha nem ömlik a véred, nincsenek fájdalmaid,akkor nincs gond


Türelem. Sok türelem.

jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek fájdalmaim az igazat megvallva elmúlt a krónikus menstruációs görcsöm is,amivel évek óta küzdöttem
jan. 13. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori spirál mellett az elhúzódó vérzés, vagy az össze-vissza vérezgetés. 3 hónap, max fel év alatt el kell múlnia. Ha addig nem szűnik meg, jó eséllyel utána sem fog
jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 qborka ***** válasza:
Na, akkor már megérte,ha fájdalmak elmúltak. Majd normalizálódik a ciklusod is,de legyél kitartó.
jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!