Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tévő legyek ha még mindig...

Mi tévő legyek ha még mindig fent áll a gyulladás?

Figyelt kérdés

Kb 5 hónapja néha-néha fájdogál a petefészkem, hüvelyem. Karácsony előtt elmentem magánba nőgyógyászhoz, ahol petefészek, méhkürt és a hüvely heveny gyulladását állapították meg. Maga a vizsgálat és a gyógyszerek egy rakat pénzbe kerültek nekem. Sumamedet (páromnak is), 6 napos hüvelytablettát, Aflamin rapid port írtak fel. Őszintén a port nem rendeltetés szerűen ittam a borzasztó íze miatt, így maradt belőle pár db. A petefészkem azóta sem gyógyult meg, sőt egyre sűrűbben fáj.


Tegnap este borzasztóan elkezdett fájni mindkét oldalon, be is lázasodtam, hányingerem van és rossz közérzetem.


Nem tudom már mi tévő legyek… magánba nem szeretnék vissza menni, mert rengeteg pénz, főleg ha kérek ultrahangot is. Nagyon félek, hogy lesz ennek szövődménye annyira fáj….:(

Ti mit tennének a helyemben? 21L



jan. 13. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Visszamennék magánba minél előbb
Elmennék a háziorvoshoz kérnék beutalót (ha ad)
Beszedném a maradék Aflamin rapid port
Szedném a fájdalom csillapítót és várnék, hogy kevésbé fájjon
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

"Aflamin rapid port írtak fel. Őszintén a port nem rendeltetés szerűen ittam a borzasztó íze miatt"

Marha felnőtt magatartás, mondhatom.

jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben visszamennék. Sok pénz, de próbáld meg kigazdálkodni, és betartani az orvos utasításait.
jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Aflamin betegtájékoztatón rajta van, hogy tilos idő előtt abbahagyni a kúrát, mert kiújulhat a betegség.


Elviselhetetlen fájdalommal én kórházba mennék, a sürgősségire, de az sajnos nem leányálom, órákig váratnak stb.


Ha tűrhető a fájdalom pár napig, akkor magán, újra. A szövődményt kezelni sokkal drágább lesz, mint az ismételt vizsgálat díja.


Jobbulást, kitartást!

jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Elmennék egy másik dokihoz sürgősen, mielőtt nagyobb baj lesz és még többe fog fájni!
jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Summamedet nekem csak nagyon brutális gyulladásra írtak fel eddig, amire a receptre kapható fájdalom és gyulladáscsökkentő sem használt. Mindenképp menj vissza a dokihoz, ha megint kapsz/ kaptok orvosságot, azt szedjétek rendesen.
jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!