Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vendégségben illik bidét...

Vendégségben illik bidét használni?

Figyelt kérdés

Párom szüleinél vagyunk ebédelni. Sajnos nekem most van meg, és ahogy vécén voltam a székletem is most volt. Nagyon rámférne egy intim tisztálkodás, ami nem csak vécépirról szól. Illik vajon használni?


23L


jan. 14. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha van, miért ne használnád. Nyugodtan.
jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
74%
Hát szerintem ez elég fura. Mintha a kádat használnád. Ilyenkor hordj magaddal intim törlőkendőt.
jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Intim törlőkendőnek hívják. Legközelebb okosabb leszel. Szívesen. Ja és igen, hogyha esetleg egyszer szeretnél felnőni és nem úgy viselkedni mint egy 2050-ből jött városi lány, itt egy másik tipp. WC papírt bemártod a csapban egy kis vízben, és kapsz egy rosszabb minőségű nedves törlőkendőt. Aztán ne visongjál, nem lesz semmi bajod. Este majd megfürdesz. Másrészt ott van az urad, bas*ol megkérdeni, hogy használhatod e? Vagy 2 napja vagytok együtt?

Vagy kamu a kérdés?

jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Úr isten milyen buta emberek vannak itt! Miért ne használhatnà a bidét, ha neki most ez lenne a komfortos? Én is tuti használnàm ilyen helyzetben, mert én nagy dolog után pl mindig zuhanyozni is szoktam, mert nem komfortos sz*ros seggel lenni még órákig utána és mert nekem így kényelmes (igen, ki tudom törölni a fenekem ,de nekem ezek a nedves budipapírok sosem voltak szimpik és nem szeretem őket használni).
jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
4-es, mert vengédségben nem használunk bidét, azért...
jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Le lehet pontozni, nekem akkor is ez a véleményem. Vendégségben akkor sz@rni sem lehet elmenni, inkább kapjon az ember bélcsavarodàst? Ne legyünk már ennyire prűdek! 4 voltam.
jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pl. Olaszországban ez természetes.
jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem hordasz magadnál nedves törlőkendőt? Nekem menstruáció idején az egyik legfontosabb dolog a táskámban. 2 kendővel totál szárazra és tisztára tudom törölni magam.
jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az lenne a kérdésem, hogy oké hogy megmosod, de mibe törlöd magad szárazra? Gondolom nincs saját törülköződ.


A másik, ami miatt életszerűtlen a kérdés, hogy el nem tudom képzelni, ott ülsz kakásan a fürdőben, és gyakorira írsz hogy szabad-e használni a bidét? :D


Harmadrészt,kort minek írni ilyen jellegű kérdéseknél+olyanokat hogy most menstruálsz…

Szerintem ez megint egy pasi kérdése.

jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Igen, nekem is erős a gyanúm, hogy ez szintén egy perverz kérdés. Szerintem ez most a "lányok, hogyan kakiltok" témára izgulós lesz...

jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!