Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő ilyenkor? 28/L

Mi a teendő ilyenkor? 28/L

Figyelt kérdés
Tegnap estétöl kellett volna szedjem a fogamzásgátló tabit,általában 23:00-kor szoktam. De megfeledkeztem róla és most vettem be 10 óra után,az elsőt. Ma vegyek be még egyet szokás szerint 23:00-kor? Vagy mit tegyek? És nagy bajt csináltam ezzel hogy kihagytam? Soha nem történt még velem ilyen,a napokban volt szexuális együttlétünk is a párommal.(jah és ebben a hónapban le is jár a tabi,mert ez tartalékban volt itthon,ezzel a dobozzal).

jan. 15. 10:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Az első szemet hagytam ki az új levélből. Emiatt félek leginkább.
jan. 15. 10:07
 2/6 A kérdező kommentje:
És majd a következő levélnél a megszokott szerint szedjem tovább? Vagy kell e abban a 7 napban is? Hogy müködik ilyenkor?
jan. 15. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 23 óra helyett másnap 10 óra körül vetted be. Ez 12 órán belül van magyarul semmit nem kell másképp csinálni. Innentől lehetőleg minden este 23 óra körül vedd be a szemeket. Ma is a szokásos mai szemet! Nem kell se kiegészítő védekezés se szünet kihagyás se semmi. Hiszen 12 órán belül pótoltad. Magyarul olyan mintha időben bevetted volna. De ezt biztosan írja a betegtájékoztató is. Olvasd el.

27N

jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze. Ilyenkor szokott lenni a nem kívánt terhesség. :).
jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha 12 órán belül vetted be a tablettát, akkor folytasd a szedést a szokásos időpontokban.

Ha több mint 12 óra telt el, akkor vegyél be két tablettát a következő szokásos időpontban.

Ha szexuális együttlét volt, akkor használj kiegészítő fogamzásgátló módszert, például óvszert, a következő 7 napban.

A következő doboz fogamzásgátlót elkezdheted a szokásos időpontban, amikor a tabletták elfogynak.

jan. 31. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!