Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A vakcinainfo.gov.hu oldalon...

A vakcinainfo.gov.hu oldalon lehet még oltásra jelentkezni? Regisztráltam édesanyám, de visszanéztem, és a rendszer nem fogadta a regisztrációját. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, de kell pár nap mire frissül az adatbázis, és visszaellenőrizhető lesz a regisztráció.
2021. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Lenti linken lehet ellenőrizni, illetve ha megpróbálsz újra regisztrálni ugyanazzal az e-mail címmel, amivel Anyukádat regisztráltad, és kiírja, hogy ezzel a címmel már regisztráltak, akkor elvileg rendben van. Illetve tájékoztató levelek érkeznek majd az e-mail címre, igaz egyre ritkábban jönnek..., de ez is jelzi, hogy valahol rögzítették a regisztrációt. Egy e-mail címmel csak 1 személy regisztrálhat. Idős rokont a sajátommal regisztráltam, utána viszont a fent leírtak miatt magamat már másik címmel tudtam csak.


[link]

2021. ápr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, itt ellenoriztem, de azt irta nincs regisztralva. Ha viszont megegyszer ugyanezzel az email cimmel akarok beregisztralni, nem engedi. Email nem jott.

Remelem ugy van ahogy az elso irja, varni kell napot meg a rendszer frissil.

2021. ápr. 2. 07:43
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem küldenek visszaigazoló emailt, pár nap múlva próbáld megint a lekérdezős oldalt!
2021. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
66%
Üdv abszurdisztánban!
2021. ápr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb 5-6 nap kell,hogy megjelenjen nekem annyi volt.
2021. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!