Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik szárnyas Tisztasági...

Létezik szárnyas Tisztasági Betét? A mindennapokra.

Figyelt kérdés
jan. 17. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik. Ha fontos, hogy szárnyas legyen, akkor vegyél kisebb méretű eü.betétet.
jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem létezik. Lehet, hogy én vagyok a béna, de 10 perc után egybe van tapadva a fenekembe a tisztasági betét. Sok márkát kipróbáltam, de mindegyik ilyen.
jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megjött a csirkéidnek?
jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Létezik, de az árának nem fogsz örülni! Kb. egészségügyi betét árban van sajnos, pedig tényleg praktikus!


[link]

jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a sok segítséget! Most megpróbáltam egy tiniknek kifejlesztett betétet. Olyan kis cuki kivitel, és most ez így tetszik, meg be is vált. Vastagabb, mert nekem véknyabb is elég lenne, de árba legalább vállalható. Köszi!
jan. 25. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik az? Bella for Teens? Abból is van egészségügyi és tisztasági is. A tisztaságijuk kényelmes is lehetne, ha szellőzne, de nem igazán légáteresztő... 🙄
jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az, en betétet vettem. Gondolom a tisztasaginak nincs szarnya. Nekem meg az fontos.
jan. 31. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!