Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent az ha faj a mellem...

Mit jelent az ha faj a mellem 3-4napja?

Figyelt kérdés
ovulaciom elmult mar masfel hete kb, 1 het mulva megkell jonnie, de nem volt sose ilyen h ennyivel elobb elkezdett volna fajni a mellem. A jobb mar nem faj ugy, a bal az meg ugyanugy, duzzadtabb is meg neha picit viszket is. Mi lehet ennek az oka? lehet aggodalomra okom? vagy teljesen normalis es lehet kicsit felborult a hormonhaztartasom?! Ja es 22 eves vagyok
jan. 17. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Orvos válaszol.
jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy egy fél évig fájt, konkrét ok nélkül. Mindenféle vizsgálatokra küldtek, minden mindig normális volt és mégis fájt. Aztán ahogy jött, elmúlt. Egy helyen azt mondták, hogy ha tehetem, ne hordjak melltartót, mert esetleg attól fáj, de az se segített.
jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Valószínű, hogy lejárt a melleid ideje.Felkészül a szervezeted az elvesztésükre.A fájdalom elmúlik ahogy leesik mind a kettő.
jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Terhesség jele!

Tessék gyakorolni szájjal!!!

jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő fàj, akkor az valami hormonàlis lehet. Mennyire fáj? Időnként szokott fájni itt-ott ok nélkül is.
jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindketto, de a jobb mar joval kevesbe faj mint a bal. Idonkent minden honapban faj mensi elott. de most 1 het mulva kell megjonnie, es mar 3-4 napja faj, ennyivel elobb nem szokott... lehet hormonalis szinten, nem tudom a pajzsmirigyem mennyire jarul hozza, csak fel pajzsmirigyem van meg, egyik felet kivettek, de semmilyen gyogyszert nem kell szednem.
jan. 17. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem PMS miatt van ilyen. Mostanában lesz hormonvizsgálatom mert cisztás a jobb petefeszkem, de csak a jobb :( és sok pattanás van az államon, ami megint nem jó jel.
jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!