Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ideges vagyok vagy kiabálok...

Ha ideges vagyok vagy kiabálok miért kezd el fájni illetve görcsölni az alhas, méh?

Figyelt kérdés
Egy beteg sz.r vagyok mindennek a tetejébe?

#idegesség okozta alhasi görcs
jan. 17. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A beled lesz az, csak összekevered.
jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem a belem.ismerem a sajat testem, egy menstruácios görcsöt is megtudok mástol különböztetni. Alap.

Ez olyan mintha kiírnám hogy fáj a kezem es megmagyarázzák hogy a lábam fáj.

jan. 17. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Jó, jó, akkor igazad van. Nehogy itt felidegeld magad és megfájduljon a MÉHED. :D
jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs méhsüllyedésed? Vagy bármi baj a medencefenék izomzatoddal?

Ha kiabálsz befeszül minden általában és, ha van ilyen jellegű bajod , akár kezdetleges, simán okozhat szerintem ilyen tüneteket, amit írsz.

Nődoki mikor látott?

jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem bántalmaztak kicsi korodban? Talán újszülött vagy kisbaba korodban? (Vagy annak érzékeltél játékos csiklandozási kísérletet?)


Hány éves vagy mindössze? (Sok mindent tehetnek a felnőttek egy kisgyerekkel "szeretet"-ből és még csak nem is tudják, hogy ártanak neki...)


Szexuálisan nem molesztált senki még 10 éves kor alatt?

jan. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha dokikhoz néha el is megyek meg se néznek felirják amit kérek és lesz.rnak.

Legutobb 20 ezret kért el az egyik mert már inkább magánhoz mentem akartam egy átfogó szűrést (std vagy minek hívják), hát csak gombatenyésztést csinált az negatív, meg rákszűrést az is neg. és semmi másra nem terjedt ki a labor amit elindított.

A nagy semmi kerult 20 ezerbe..

Aztán mentem másik magánhoz le se kellett vetkőzni sem, mondtam a panaszaimat, felirt vmi kupot es viszlát.


Ez ma az egészségügy. A szakrendelésről meg el is hajtottak mikor vmi ph tesztet akartam kérni ami a net szerint alap kéne hogy legyen vizsgalatoknál!


Random elkezdek most augmentinezni meg kúpozni a nem tudom mire. Meg úgy hogy semmit nem is tudok bajom van e, ha igen akkor mi.


(Pszichikai traumárol nem tudok. Max tudattalatiban van vmi ha van traumám, de tudatosan nincs meg.)

jan. 18. 07:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Minek gyógyszerelnéd magad, ha nincs bajod? Idegességre meg nem hat az antibiotikum.

Azt meg, hogy a netről tájékozódj, mi alap és mi nem egy orvosi vizsgálat alkalmával, azt felejtsd el. A neten minden és az ellenkezője is megtalálható.

febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!