Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Időre jött menzesz csak...

Időre jött menzesz csak nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Mitől lehet, hogy nagyon fáj a menzeszem? 3.napon vagyok.Nem túl erős a vérzés, nem rég kezdtem egy méregtelenítő kúrát, meg ligetszépe olajat szedni. Nem volt középidős fájdalmam,pedig szokott. Hajnalban és délben is vettem be gyógyszert, de azért így is markolgatja a hasam és a combomban meg a farpofáimban is érzem, meg a derekam csípőm környékén. Elég ijesztő, hogy gyógyszer (algoflex dolo) mellett is érezhető fájdalom. Voltatok így? 39éves vagyok. Gyakran van felfázásom egyébként, de most kúrálok mindent hosszú távon megy a mannoz, tőzegáfonya, mio-inozitol, hepa detox, ligetszépe.

Valami ötlet?


jan. 19. 15:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót nem szedek.
jan. 19. 15:30
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egyszer volt ilyen, amúgy nem fájt sosem különösebben, de az az egy alkalom olyan volt, hogy fájdalomcsillapítóval is csak feküdni bírtam és markoltam a kispárnámat, ha jött a görcs. Találtak egy elég nagy cisztát az egyik petefészkemben, ami be volt vérezve, ki is vették hamar. Azóta nem volt ilyen gondom.
jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajjj hát remélem nem lesz ilyen. Meddig fájt mire elmentél orvoshoz? Arra gondoltam, hogy amit a bioban kaptam hormonegyensúlyos meg méregtelenítő cuccok befolyásolnak valamit. Vagy lehet még amit írsz, hogy nem pattant meg a hónapban és ciszta lett belőle. De a felfázás se tehetett jót, be voltam nagyon gyulladva. Mindenesetre, ha rosszabb lesz ügyelet, ha pedig jobb, akkor mensi után megnézetem gyors magán úton.
jan. 19. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Az az egy alkalom fájt nagyon, úgyhogy kértem időpontot rögtön, mert megijedtem. Utána már nem fájt addig se, míg megműtöttek, de valószínűleg akkor azért fájt annyira mert akkor vérzett be.
jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmmm. Elmúlt, 5 napos volt a vérzésem. Lehet csak a ligetszépe hormon beállító hatása vagy a méregtelenítő kombó, de a 3.nap meg a 4. nap félig volt csak rossz. Kérek időpontot mindenképp.
jan. 23. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!