Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használt -e már valaki Vombee...

Anneee25 kérdése:

Használt -e már valaki Vombee nevű gyógyszert terhességi hányingerre?) Piridocin- Doxilamin a hatóanyag. Fut még Diclectin néven is.

Figyelt kérdés
Magyarországon új, Kanadába már 25 éve adják. Most írták fel nekem nagyon erős terhességi rosszullétre. Érdekelne mások tapasztalata is.

#Vombee #Piridoxin -doxilamin #Terhességi hànyinger #Új gyógyszer
jan. 19. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs, de a pyridoxin az b6 vitamin.
jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom,a másik pedig antihisztamin,ha jól tudom.
jan. 19. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Az antihisztamin meg fáraszt, kábit egy kicsit. Nem mondom, jó kombináció. Amit itt olvasok a tapasztalatok alatt a forumokban azok dicserik. Türhetö mellékhatások, némelyikük szédül töle, szóval azt irják, hogy mindegyik mellékhatás jobb mint az állandó hányás.
jan. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudnál linket küldeni, hogy milyen fórumokban olvastad? Én nem találtam semmit.
jan. 19. 23:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Német nyelvü forumokban olvasom. Sanego.de
jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt az emberek értékelik a gyógyszereket, mellékhatásokat, stb
jan. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A többi oldalon azt olvasom, hogy elsösorban altatóként irják fel a doxylamin-t alvászavaroknál.
jan. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
jan. 20. 09:06
 9/11 anonim válasza:
Érdeklődni szeretnék használt-e a gyógyszer szedése. Voltak mellékhatások?
ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Stefi_2024 válasza:

Szia 9-es.

Igaz nem a kérdező vagyok, de talán tudok segíteni én is a válaszommal. :) Közel 3 hete szedem a Vombee-t, nekem nagyon bevált. A napi max szem, amit be lehet venni 2 db, de nekem elég 1 is, az bőven kitart másnapra is. Így 2 naponta kell bevennem 1-et. :) Mellékhatás talán annyi, hogy kicsit fáradtabb vagyok tőle, pár órán át, miután bevettem.

ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!