Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hét után megjött?? 7napon...

2 hét után megjött?? 7napon keresztül barnás folyásom volt, ilyen korábban még nem fordult elő ..normális?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Normális 32napos ciklusaim vannak, 5 éve mensizek, aktiv nemi életet élek, tudatosan védekezünk.

Dec.24jött meg, majd azok a barnás napok mensi végen elmaradtak.. ovulációs jelek mutatkoztak 1-2 napra rá. Majd mikor naptár szerint ovulalni kellett volna, két hét után barnás folyást észleltem.. kezdetben azt hittem ovus vérzés, de egy hétig tartott (kevés volt, 1-2 tisztasági elég volt/nap . Állaga és szagra is mensinek tünt, azonban sötétbarna színe volt és mint mensikor, darabos is. ÉS 2 HÉTRE RÁ?!)

Jelenleg fel vagyok puffadva és érzékenyek a melleim, hangulatingadozádokkal, mert ezek a premensi tünetei nálam ( fehérfolyásom vizes, zselés és nagyon minimális)


Valaki járt már hasonló cipőben? Mi lehet a gond? Vagy ez normálisnak számit?



jan. 20. 15:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve nagyon nem szeretnék teherbe esni, mensi után többször voltunk együtt a barátommal. Remélem nincs semmi köze ehhez a dologhoz )
jan. 20. 15:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A ciklus idő alatti folyások meg van mikor milyennek kell lenniük. A fehér vagy átlátszó nem bűzös folyàs az normális. Olvass utàna a folyàsoknak.

Viszont az nem mormàlis, hogy ennyire össze vissza jön meg a mensid. Vizsgàltasd meg. Nem tudom, hogy szedsz-e fogamzásgàtlót és ha igen miöta, mert az tud csúnya ffdolgokat csinàlni a hormonokkal és a szervezettel. Mindenkèppen egy nőgyógyászt keress fel, akinek a kérdéseidet bàtran felteheted.

febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett veled ugyan igy vagyok total ra paraztam hogy terhesseg
márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!