Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt menstruáció. Mennyire...

Kimaradt menstruáció. Mennyire normális?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, az elmúlt pár évben mindig szinte pontosan (néha egy kis késéssel) de minden hónapban megjött. A jelenlegi ciklusom 46 napos, utoljára dec. 9-től 15-ig volt meg, a naptár szerint január 6-án kellett volna megjönnie, de ez még mindig nem történt meg. (Az előrejelzett pár napban viszont volt egy enyhe barna folyásom). Az a kérdésem hogy mennyire ijedjek meg? Ez normális, vagy esetleg forduljak orvoshoz? A következő mensim február 3-ra van előjelezve.

Ps: a terhesség kizárt, nem voltam mostanában senkivel)



jan. 23. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy kimarad. Valószínű ugyanazért, amiért ennyire hosszú a ciklusod. Hormon.
jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semennyire megijedni. Nem gépek vagyunk. Akkor menj dokihoz ha már legalább 90 napja nem menstruáltál.
jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Várd meg azt a február 3-mat ha akkor se vagy 4-én 5-én se jon meg akkor fordulj dokihoz
jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha előfordulhat ok nélkül, hogy nem jön meg
jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!