Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete késik a menstruációm,...

Egy hete késik a menstruációm, de nem vagyok terhes, két tesztem is negatív lett. Mennyire normális ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nálam az átlagos ciklusok kicsit hosszabbak, ritkán jön meg 28 napra, annál rövidebb időre pedig szinte soha. 30-35 nap az átlag, ezen belül viszont jól kiszámítható,szinte mindig megjön ebben az időintervallumban.


Már annyira kétségbe vagyok esve, hogy az elmúlt 10 év ciklusait átpörgettem a menzesz naptáramban (telefonos applikáció), és kb. 5-6 olyat találtam, ami 35 napnál hosszabb volt, ezek közül a leghosszabb 41 nap (összesen kétszer történt ilyen).


Teszteltem a 34. és a 36. napon, mindkét teszt negatív lett. Most 37. napon vagyok, és kb semmi előjele nincs annak, hogy meg akarna jönni.


Furcsa, mert a (vélt) ovuláció és a várható menstruáció idején is éreztem enyhe alhasi görcsöket, kicsit a mellem is érzékenyebb volt, amikor meg kellett volna jönnie.


Tudom, sokan hülyének nézhetnek most, de 31 éves vagyok, még nincs gyerekem, és szeretnék pár éven belül. Anyukám és nagymamám is 40 évesen menstruált utoljára, ezért nagyon félek, nehogy korai menopauza legyen! :(


Meddig érdemes még várni, mielőtt orvoshoz megyek? Valakinek volt már hasonló tapasztalata?



2023. máj. 9. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ok nélkül ki is maradhat néha
2023. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem 4-5 napokat csúszkál, de előfordul két hét is, amikor pl stresszelek valamin.
2023. máj. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!